Keeway - Akční záruka na vybrané modely 3 roky!

Stroje

PAI 5


Cena s DPHX / X
Nebo nám napište na
info@nevimagroup.cz

Keeway PAI 5

2000W E-skútr

Všestranný městský model

Vzrušující nová řada elektrických skútrů Keeway pokračuje modelem Keeway PAI 5, který miluje město. PAI se může pochlubit elegantním minimalistickým vzhledem s nádechem barev a ukazuje svou osobnost a povzbuzuje městské jezdce, aby se chlubili svou individualitou. Uživatelsky přívětivý design a elektromotor s dlouhým dojezdem z něj dělají dokonalý způsob, jak se pohybovat po městě.

PAI 5 má výkonný 2000W elektromotor, může dosáhnout maximální rychlosti 60 km/h, aby se mohl přizpůsobit tempu větších vozidel na silnici.

Kompaktní motor je úhledně zabalen v elegantní karoserii a produkuje točivý moment 18 Nm pro stoupání do kopců až 12°. Vysokokapacitní lithiová baterie je dimenzována na 30 Ah, abyste mohli jezdit po celý den. Uživatelé dojedou na jedno nabití přibližně 75 km, takže se nemusíte starat o dobíjení mezi pochůzkami, dojížděním nebo jinými každodenními cestami.

PAI 5 se hbitě proplétá provozem díky malým 12″ kolům a ergonomickým řídítkům, které podporují sebevědomé ovládání. Prostorná, plochá podlaha  a široké dvojité sedlo zajišťují uvolněnou jízdní pozici a umožňují řidiči pohodlně řídit tento robustní stroj. Prodloužené sedadlo znamená je tu spousta místa pro spolujezdce a do tohoto modelu jsme přenesli praktickou zádovou opěrku z modelů PAI 1 a PAI 3. Jsou zde robustní boční madla, takže se váš parťák může zavěsit a užít si výlet.

Obě kola jsou vybavena pneumatikami 100/70-12 a kotoučovými brzdami pro bezpečné zastavení za všech podmínek. Přední a zadní odpružení absorbuje výmoly, takže můžete jezdit s lehkostí.

Barevné variace
bílá
černá

Technické specifikace

Barevné variantybílá , černá

Fotogalerie

Novinky