Keeway - Akční záruka na vybrané modely 3 roky!

Stroje

PAI 1


Cena s DPHdostupné koncem roku 2023
Nebo nám napište na
info@nevimagroup.cz

Keeway PAI 1

400W E- skútr, moped

Jízda po celém městě v kompaktním balení

Keeway přináší revoluci v osobní městské dopravě s řadou elektrických skútrů PAI. Keeway PAI 1 je nejkompaktnější model navržený tak, aby se proplétal ulicemi města a parkoval kdekoli, takže je dokonalým doplňkem vašeho životního stylu na cestách.

Zeštíhlená silueta působí futuristicky a moderně a přitom stále zapadá do spousty funkcí, které jsou užitečné ve městě. Prostor pro nohy nabízí dostatek místa pro nohy a je zde háček pro zajištění tašek. Přídavné sedadlo spolujezdce má opěradlo, které zajišťuje pohodlí, když se s partnerem budete prohánět městskou džunglí.

Uprostřed Keeway PAI 1 se nachází malý ale odolný 400W elektromotor, který dokáže vyvinout maximální rychlost 43 km/h. Minimální rozměry motoru  šetří hmotnost – tento model váží pouze 59 kg – což znamená, že se snadno řídí, je agilní v provozu a ujede dostatečnou vzdálenost na jedno nabití. Vysokokapacitní baterie má kapacitu 24 Ah. Odhadovaný dojezd je 55 km. PAI 1 produkuje točivý moment 65 Nm pro pořádný výkon a může pohodlně stoupat do stoupání  až 10°.

Keeway PAI 1  dosahuje zábavného a svižného pocitu díky malým 10″ kolům a lehké konstrukci, která je ideální pro začátečníky nebo lidi, kteří chtějí jednoduchý skútr na krátké výlety , nebo dojíždění za nákupy či do zaměstnání. Tento kompaktní model je skvělý první skútr, protože jezdci rozvíjejí své dovednosti a sebevědomí. Obě kola mají 2,75″ pneumatiky a přední kotoučovou brzdu a zadní bubnovou brzdu. Řada PAI zasáhla hranici mezi užitečností a estetikou, takže se můžete vznášet po městě stylově. Čistá a minimalistická karoserie dodává skútru elegantní vzhled, který jezdce vyzývá, aby nasedli a užili si jízdu .

Technické specifikace

Barevné variantybílá

Fotogalerie

PAI 1
PAI 1
Novinky