Keeway - Akční záruka na vybrané modely 3 roky!

Stroje

E-ZI Mini- T


Cena s DPHdostupné v první polovině 2023
Nebo nám napište na
info@nevimagroup.cz

Keeway E-Zi Mini T 

Malý rozměry, jedinečný svým vzhledem a užitnou hodnotou

Výbava :  full LED osvětlení, LCD displej, slitinová kola, přepínatelné úrovně výkonu, silný 48v 1100w motor poháněný 48v 20AH lithiovou baterií s maximální rychlostí 45km/h omezenou pro splnění požadavků na řidičský průkaz AM do 50ccm a dojezdem 45km. Podporované přední kotoučovou brzdou, zadní bubnovou brzdou, předním a zadním odpružením umožňují hbitou a pohodlnou jízdu. S rychlou dobou nabíjení 7 hodin do plného nabití, což je ideální pro dojíždění do práce a odjezd během pracovního dne. Vyměnitelné baterie zaručí prakticky nekonečný dojezd  kdy  je možné vyměnit  baterii ihned a  vyhnuli se prostojům při nabíjení.

Výška sedla – 770mm

BEZKLÍČOVÉ ZAPALOVÁNÍ A VESTAVĚNÝ ALARM
Klíče potřebujete pouze k aktivaci zámku řízení nebo přístupu do prostoru pro baterie, jinak je systém zapalování bezklíčový. E-Zi také přichází s vestavěným poplašným systémem, který je dálkově ovládán pomocí klíčenky a po aktivaci nejen spustí alarm, ale také zablokuje zadní kolo.

Keeway E-Zi Mini 2023

 

VÝKONNÁ LITHIOVÁ BATERIE
48V 20AH lithiová baterie s maximální rychlostí 45 km/h omezená na ŘP  Am od 15roků a Ř na Osobní automobil, A1 a  50cc  dojezd 45 km na jednu baterii baterie je velmi lehce vyjímatelná a vyměnitelná Keeway E-Zi Mini 2023

MOŽNOSTI NABÍJENÍ
Baterii lze buď vyjmout ze skútru a nabíjet samostatně, nebo ji můžete připojit přímo k E-Zi, a vyhovuje potřebám různých uživatelů Keeway E-Zi Mini 2023

 

 

DIGITÁLNÍ palubní přístroj 
Digitální přístrojová deska je velmi snadno čitelná a poskytuje vám všechny informace, které při jízdě potřebujete, jako je rychlost, stav baterie a  jízdní režim .

Keeway E-Zi Mini 2023

 

VOLITELNÝ HORNÍ kufr 
Volitelný horní kufr může být namontován místo zadního sedadla spolujezdce, poskytuje extra bezpečný úložný prostor

Keeway E-Zi Mini 2023

Technické specifikace

Fotogalerie

E-ZI Mini- T
E-ZI Mini- T
Novinky