Keeway - Akční záruka na vybrané modely 3 roky!

Novinky

Publikováno: 23. ledna 2023

Horká novinka – Keeway RK-V 125C už frčí k zákazníkům


Publikováno: 20. prosince 2022

PF 2023

Všem uživatelům a fanouškům motocyklů a skútrů Keeway přejeme krásné svátky a štastný rok 2023


Publikováno: 5. září 2022

Motosraz ve Střelských Hošticích se vydařil!

Letošní motosraz ve Střelských Hošticích se vydařil na výtečnou a díky příznivému počasí byla účast nad očekávání vysoká. Nevšedním zážitkem byl historicky první sjezd řeky Otavy úchvatnou krajinou ze Sušice do Rabí, stejně tak jako okružní vyjížďka po malebných jihočeských městech a vesnicích. Večerní posezení u piva a destilátů všeho druhu zpestřily domácí speciality z místní kuchyně, k tanci a poslechu hrála živá hudba. Nechybělo poutavé promítání z cest, o které se s námi podělili někteří z účastníků, a vrcholem celého večera bylo losování tomboly o hodnotné ceny. Zvláštní poděkování za skvělou péči a organizaci patří majiteli kempu Tomáši Podroužkovi. Nezapomenutelné zážitky mají cenu zlata, už se těšíme na příští rok!


Publikováno: 13. června 2022

Nové elektrické skútry v prodeji!

Dlouho očekávané elektrické skútry konečně dorazily na náš trh. Vedle horkých novinek E-ZI CITI a E-ZI CITI DUTY, které si určitě najdou své zákazníky, zaujme především BLUESHARK R1. Tento žralok je díky svému atraktivnímu vzhledu držitelem prestižního ocenění Good Design, navíc nabízí moderní „vychytávky“ jako je startování pomocí otisku prstu, dálkové ovládání a možnost připojení pomocí mobilní aplikace. Všechny uvedené stroje dosahují maximální rychlosti 45 km/h, a proto jsou vhodné i pro držitele řidičského oprávnění skupiny AM, kvalitní lithiové baterie navíc zajistí dostatečný dojezd až 70-90 km. E-skútry jsou ideální alternativou k dopravě v přecpaných městech a stejně dobře poslouží i na vyjížďky do jejich okolí. Bližší informace o jednotlivých modelech naleznete v příslušné kategorii na našich stránkách https://www.keeway-motor.cz/stroje/?show=eskutry.


Publikováno: 2. dubna 2022

Keeway RKF 125 – Nejprodávanější motocykl o obsahu 125ccm na italském trhu , velké nárůsty prodejů v ČR

v roce 2021  zaznamenal Keeway  2,520 registrací modelu Keeway RKF 125, který se tak stal nejprodávanějším motocyklem o objemu 125 ccm v Itálii a pátým celkově na trhu. V loňském roce zaznamenala značka Keeway v Itálii také 50% nárůst prodeje oproti roku 2020.

Podobný úspěch jsme zaznamenali i v ČR , především pak u modelu Keeway RKF 125, který  roce 2021 patřil v ČR k nejprodávanějším typům ve třídě 125 ccm. Celkový objem prodejů tohoto stroje se meziročně téměř zdvojnásobil! V této souvislosti je potřeba připomenout, že celkový trh v ČR v roce 2021 rostl o pouhých 2,33%, takže naše značky rostly výrazně rychleji než konkurence.


Novinky