Keeway - Akční záruka na všechny modely 3 roky!

Novinky

Publikováno: 13. června 2022

Nové elektrické skútry v prodeji!

Dlouho očekávané elektrické skútry konečně dorazily na náš trh. Vedle horkých novinek E-ZI CITI a E-ZI CITI DUTY, které si určitě najdou své zákazníky, zaujme především BLUESHARK R1. Tento žralok je díky svému atraktivnímu vzhledu držitelem prestižního ocenění Good Design, navíc nabízí moderní „vychytávky“ jako je startování pomocí otisku prstu, dálkové ovládání a možnost připojení pomocí mobilní aplikace. Všechny uvedené stroje dosahují maximální rychlosti 45 km/h, a proto jsou vhodné i pro držitele řidičského oprávnění skupiny AM, kvalitní lithiové baterie navíc zajistí dostatečný dojezd až 70-90 km. E-skútry jsou ideální alternativou k dopravě v přecpaných městech a stejně dobře poslouží i na vyjížďky do jejich okolí. Bližší informace o jednotlivých modelech naleznete v příslušné kategorii na našich stránkách https://www.keeway-motor.cz/stroje/?show=eskutry.


Publikováno: 2. dubna 2022

Keeway RKF 125 – Nejprodávanější motocykl o obsahu 125ccm na italském trhu , velké nárůsty prodejů v ČR

v roce 2021  zaznamenal Keeway  2,520 registrací modelu Keeway RKF 125, který se tak stal nejprodávanějším motocyklem o objemu 125 ccm v Itálii a pátým celkově na trhu. V loňském roce zaznamenala značka Keeway v Itálii také 50% nárůst prodeje oproti roku 2020.

Podobný úspěch jsme zaznamenali i v ČR , především pak u modelu Keeway RKF 125, který  roce 2021 patřil v ČR k nejprodávanějším typům ve třídě 125 ccm. Celkový objem prodejů tohoto stroje se meziročně téměř zdvojnásobil! V této souvislosti je potřeba připomenout, že celkový trh v ČR v roce 2021 rostl o pouhých 2,33%, takže naše značky rostly výrazně rychleji než konkurence.


Publikováno: 20. července 2021

KEEWAY MOTOSRAZ 2021

10. – 12. září 2021
Camping Rožnov pod Radhoštěm

 

Přijeďte si užít pohodový víkend a potkejte se s lidmi, kteří si rozumí!

U příležitosti jubilejního 10. srazu „Po Valašsku na skútru“, který se koná ve dnech 10. až 12. září, připravujeme pro příznivce jedné stopy a majitele strojů značek KEEWAY víkendové setkání „MOTOSRAZ ROŽNOV 2021„.

Akce se uskuteční v areálu známého kempu Camping Rožnov pod Radhoštěm

 

Pro všechny majitele strojů značky KEEWAY připravujeme:

  • Volnou jízdu na Pitbike značky JJM
  • Závod o hlavní cenu „Nový pitbike JJM
  • Ukázku jízdy na motokrosovém speciálu v podání profesionálů
  • Pro nejodvážnější možnost zapůjčení a jízdu na závodních MX speciálech po MX trati
  • Pro majitele enduro, supermoto a scrambler motocyklů bude k dispozici méně náročná trať, kde si mohou na vlastních strojích a pod dohledem instruktora jízdu terénem vyzkoušet, nebo se poradit, jak v terénu správně jezdit.

 

Všichni účastníci srazu od nás obdrží:

  • Lístek do tomboly s hodnotnými cenami
  • Červený pásek pro konzumaci nápojů ve „VIP zóně NEVIMAGROUP“ po celou dobu konání srazu ZDARMA!

 

Online registrovaní účastníci si od nás navíc odnesou hodnotné dárky a upomínkové předměty.

Detailní informace o konání MOTOSRAZu a podmínky registrace najdeš na stránce srazu na webu NEVIMA GROUP.

 

Těšíme se na Vaši účast!

Tým NEVIMAGROUP


Publikováno: 1. března 2021

E-zi mini

Naše oblíbená motocyklová značka Keeway se rozšiřuje na trhu s elektrickými skútry. Na trh přináší unikátně řešený malý skútr E-zi Mini, má vynikající specifikace a příjemně moderní design, který si zachovává jednoduchost a čistotu. Elegantnost v jednom slově !! Ideální parťák do města, kde vám tento unikátní motocykl poskytne komfortní a zábavnou jízdu. https://www.mujpitbike.cz/e-zi-mini-45km-cerna-fe/


Publikováno: 12. ledna 2021

RKF 125i

Máme pro Vás skvělou novinku!! Náš skvělý a osvědčený motocykl RKF 125i se na Italském trhu umístil v kategorii do 125 ccm, jako nejprodávanější motocykl. Neváhejte a navštivte sekci Prodejci a zjistěte si, kde máte svého nejbližšího prodejce a můžete si přijet tento motocykl prohlédnout a vyzkoušet.

 


Novinky