Keeway - Akční záruka na vybrané modely 3 roky!

Blog&Testy

Test skútru Keeway Logik 125 Benelli

Publikováno: 25. června 2013 – Komentářů:

Tak jak to vlastně je, na motoru má skútr vyraženou značku Keeway, na kapotě se pyšní nálepkou Benelli? Ale i to má svoji logiku, čínský koncern Keeway před pár lety koupil italskou značku Benelli a převzal italskou designovou školu. A na modelu Logik je to hodně znát!

Stopětadvacítka na velkých 16″ kolech je nástupcem úspěšného modelu Keeway Outlooka představila se na podzimní výstavě EICMA v Miláně. Oproti svému předchůdci ale dostal řadu úprav, modernější motor a hlavně elegantní moderní design. Ten nijak nezastírá inspiraci řadou SH od Hondy, která tuto kategorii vysokých skútrů založila.

01_full 06_full

Keeway Logik ale má svoji vlastní tvář a čelní maska s výraznými průduchy chladiče patří k opravdu povedeným designovým kouskům. Také čiré směrovky zasazené do boků kapotáže i tvar světlometu s malým štítkem nad panelem přístrojů dávají najevo, že jde o moderní skútr. To platí i pro luxusní přístrojovku sestávající z dvou analogových budíků tachometru a otáčkoměru s chromovanými obroučkami, které doplňuje digitální displej s dalšími údaji…

Kompletní test skútru najdete na Skutrmania.cz

Zobrazit detail stroje: Keeway Logik 125

 
Novinky