Keeway - Akční záruka na vybrané modely 3 roky!

Blog&Testy

Recenze motocyklu Keeway RKV 125

Publikováno: 25. června 2013 – Komentářů:

Pokud vám motorka na první pohled něco připomíná, máte pravdu, tahle maska neodmyslitelně patří k Benelli TNT. Na designu Keewaye se totiž podílí designéři Benelli, která patří stejnému majiteli, no a motorce to zatraceně prospělo. Maska vypadá velmi dobře, stejně jako zadní část, nebo plastové kapsy na bocích rámu. Jediné, co by zasloužilo osvěžit je nádrž, kterou jsme už viděli na bezpočtu motorek.

Zpracování je na slušné úrovni, najdete tu sice klasické čínské detaily, jako jsou zelené šrouby, nebo kyvná vidlice z hranatého profilu. Najdete tu ale i detaily, které vás vyloženě uchvátí, jako třeba prošívané sedlo, palubní deska, s teploměrem a ukazatelem paliva, nebo zubatý kotouč či USD vidlice. Zajímavé je, že zadní světlo je z LED, zatímco blinkry jsou klasicky s žárovkama. Celkově motorka nepůsobí vůbec špatně, jen bych obratem sundal odrazky na přední vidlici, které jsou nutné v asijských zemích.

47__full 46__full

Celkově nás Keeway mile překvapil, nebude sice útočit na titul nejlepší stopětadvacítky roku, ale nabízí velmi dobrou rovnováhu mezi cenou a kvalitním designem a zpracováním. Mladé jezdce naučí základům jízdy na motorce a těm zkušenějším nabídne pohodlnou a spolehlivou jízdu. Za bezmála padesát tisícovek dostanete odpovídajíc kvalitu, styl i zajímavý design.

Kompletní recenzi a test motocyklu Keeway RKV 125 najdete na: Motodenik.cz

Zobrazit detail stroje: Keeway RKV 125

 
Novinky