Keeway - Akční záruka na vybrané modely 3 roky!

Blog&Testy

Keeway Zahara – elegance pro každého

Publikováno: 15. března 2016 – Komentářů:

Praktický, pěkný, rozumně drahý a hlavně stylový skútr, tak to jsou vlastnosti, které se pohromadě moc často neschází. My jsme je našli u novinky čínské továrny Keeway, modelu Zahara 125.

2__full

Dávno pryč jsou časy, kdy Keeway chrlil nejlevnější stroje pro obchodní řetězce, dnes se značka pod novým majitelem ubírá tím správným směrem. Skútry, které sjíždějí z výrobní linky jsou kvalitní, pěkné a hlavně drží krok s dobou, zejména co se týče použitých technologií.

Zahara 125 není výjimkou. Na první pohled vypadá velmi luxusně. Ale i když přijdete blíže, dobrý dojem nikam nezmizí, právě naopak. Překvapí dobře zpracované detaily, jako jsou přesné ovladače, kvalitní chrom, špičkově ušitý potah sedla z příjemného materiálu, nebo dobře lícující kvalitní plasty. Upřímně řečeno mě to celkem dostalo, trh si holt žádá svou kvalitu.

38__full

Pěkně zpracovaná je i palubní deska, která většinou pokulhává. Najdete na ní sice jen to nejdůležitější, ale na druhou stranu alespoň pěkně zapadá do celkového vzhledu skútru. Malé zklamání mě naopak čekalo pod sedlem, kde není tolik místa, kolik bych čekal. Většinu ho zabere nádrž a pro náklad toho moc nezbylo, i tak jsem tam ale otevřenou přilbu nasoukal. Navíc je tu nosič, na který můžete usadit kufr, nebo brašnu.

50__full

Více k přečtení zde: Zahara 125

Skutrmania.cz, autor: M. Oliva

 
Novinky