Keeway - Akční záruka na vybrané modely 3 roky!

Blog&Testy

Keeway Silver Blade 125 – Maxiskútr za pár kaček

Publikováno: 4. února 2014 – Komentářů:

Autor: Matěj Oliva (Skutrmania.cz), Foto: Jan Altner

Keeway dneška už nemá nic společného se skútry, které jsme tu viděli před deseti lety. Nekvalitní přibližovadla jsou ty tam a nám se dostávají do ruky skútry, u kterých je na první pohled těžko odhadovat, v jaké továrně byly vyrobeny. A k těm patří i Silver Blade.

První, co vás při setkání napadne je, že se nemůže jednat o stopětadvacítku. Skútr je opravdu velký. Do jisté míry to souvisí i s možností koupit si ho s dvěstěpadesátkou pod kapotami. Ale zpět ke dváce. Ta nás zajímá vzhledem k nové legislativě nejvíc, už jen proto, že velkých skútrů s osminkovým motorem není na trhu mnoho a zejména v segmentu střední třídy je budete hledat těžko.

10__full 20__full

Design skútru je alespoň podle nás povedený, najdeme tu ucelené křivky, vzhled skútru sice extra nenadchne, ale rozhodně ani neurazí. No a ve své třídě jde co do designu o opravdu povedený počin. Stroj působí kompaktně a matná černá mu dodává luxusní vzhled. Jediné, co se tak úplně nemusí každému líbit, je vršek předního štítu, který se otáčí s palubní deskou a řídítky. Tím vzniká mezera mezi přední kapotou a štítem, která jako jediná ruší celý předek.


Celou recenzi si můžete přečíst na SkutrMania.cz

Zobrazit detail stroje: Keeway Silver Blade 125

 
Novinky