Keeway - Akční záruka na vybrané modely 3 roky!

Blog&Testy

Elegán s retro nádechem – Keeway Zahara

Publikováno: 4. února 2014 – Komentářů:

Autor: Redakce SkutrPortal.cz

Testujeme takřka za každého počasí, i když objektivně musíme přiznat, že v prosinci to moc časté rozhodně není. Letos je tomu díky příznivému počasí přece jen trošku jinak a tak jsme přesně na Mikuláše převzali k testu elegantní retro skútr Keeway Zahara.

Keeway Zahara nedává v žádném ohledu znát, že jeho zemí původu je Čína. Všechny plasty sedí a lícují a skútr jako celek působí velmi dobrým dojmem. Při bližším zkoumání a ohledávání si dokonce troufám tvrdit, že Zahara je pouhým okem k nerozeznání od své italské nebo japonské konkurence.

Přední světlo je hranaté a vybaveno je LED páskem pro denní svícení. Zadek skútru je pořádně „macatý“ a nad vystouplým zadním světlem se vyjímá chromový nosič.

84ccaf2fd32a1139889e7f5818c2364e bc7d7e51b4cb09544aac8a7e1f1a67df

Nepřehlédnutelný je i výfuk alá Vespa či kulatá chromová zrcátka. Celkový retro vzhled pak dokresluje i barevné provedení v kombinaci hnědé a béžové.

Po více jak měsíční pauze v ježdění mám popravdě trochu absťák a tak možná rychleji než kdy jindy se hrnu rovnou do sedla. Příjemně překvapen jsem spínací skříňkou, která, jak už se stalo skoro zvykem u skútrů jiných značek, neslouží jen k nastartování, ale i k odemykání sedla a samozřejmě je vybavena ochranným krytem. Vše funguje víc než dobře a tak otáčím klíčkem a klasickým dvojhmatem brzda a tlačítko start probouzím Zaharu k životu.


Celou recenzi si můžete přečíst na SkutrPortal.cz

Zobrazit detail stroje: Keeway Zahara

 
Novinky